November 3, 2017

ارائه کانسپت اسپیس تورر ریپ کرل سیتروئن

ارائه کانسپت اسپیس تورر ریپ کرل سیتروئن

به مناسبت پنجاه و دومین Salon of Leisure Vehicles ، که در تاریخ 30 سپتامبر تا 8 اکتبر 2017 در پاریس برگزار شد، بازدیدکنندگان مدل مفهومی SpaceTourer Rip Curl را در جایگاه سیتروئن برای نخستین بار دیدند.

این ون 4*4 متحرک و جادویی،تجهیز شده به تمام ملزومات زندگی و سفر بر دانش فنی Citroën و Rip Curl متکی است. سیتروئن همچنین خدمات کمکی جدید و گارانتی طولانی برای این محصول ارائه داده است.
سیتروئن در سالن نمادین Véhicules de Loisirs شرکت کرد و طیف وسیعی از خودروهای Jumper و SpaceTourer خود را به نمایش گذاشت.در جایگاه خود, سیتروئن کانسپت SpaceTourer Rip Curl که نسخه بین المللی جدیدی از SpaceTourer و مختص ورزش های فضای باز ساخته شده و حاصل همکاری بین Citroën و Rip Curl است را ارائه داد. این ون مدرن، که غایت تحرک وانرژی و نماد فرار نامحدود است ، قابلیت های گسترده خود را به لطف سیستم انتقال قدرت 4* 4توسط Automobiles Dangel میداند. Pössl مجهز به یک محفظه موتورجمع جور برای غلبه بر تمام محدودیت ها است. این سیستم انتقال قدرت و طرح هر دو در حال حاضر به طور جداگانه در SpaceTourer ها در دسترس هستند.
طراحی بیرونی و داخلی این ون و عملکرد ش با استفاده از رنگ و مواد خاص و اصلی متعادل شده است. با توجه به نیاز های افرادی که میخواهند زندگی نزدیکتری به طبیعت داشته باشند، استحکام , جادار بودن, قابلیت مدیریت امکانات زندگی خصوصیات بارز این طرح کانسپت است. مدولار بودن، سهولت استفاده، راحتی و تکنولوژی برای آرامش و آزادی از ویژگیهایی است که در اسپیس تورر کرل به نسبت اسپیس تورر پررنگتر شده است. کانسپت SpaceTourer Rip Curl با تیم Rip Curl Tour، در Rip Curl Tour by Citroën بین اکتبر 2017 و ژانویه همراه خواهد بود.
بازدیدکنندگان همچنین قادر خواهند بود تا دو خودروی سیتروئن (SpaceTourer and Jumper) را که در رنج وسایل نقلیه تفریحی قرارگرفته اند، را در اطراف Le Bourget آزمایش کنند.این رویداد فرصتی برای برند است که بدون هیچ هزینه اضافی، خدمات پشتیبانی برای صاحبان این نوع ون را در کلاس های SpaceTourer، Jumpy و Jumper ارائه دهد: ASSISTANCE CITROËN CAMPING-CAR، کمپین کمک های کنار جاده ای است که بطور شبانه روز 7 روز هفته در 3 منطقه جغرافیایی (اروپا، اوراسیا، مغرب) و 55 کشور با 6،500 تعمیرات مجاز انجام میدهد. سیتروئن همچنین به خودروهایی که این اتومبیل ها را در شرایط استثنایی تحویل می دهد، به منظور حمایت از مشتریان برای رفتار مسئولانه خود، در ابتدا برای بازارهای فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی و اسپانیایی، ارائه می دهد.