May 29, 2018

اولین رویداد تست درایو Citroen C3

یک هفته پیش از پیش فروش رسمی اولین محصول سایپا سیتروئن، رویداد تست درایو سیتروئن C3 با حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران به خصوص در حوزه خودرو به انجام رسید.

یک هفته پیش از پیش فروش رسمی اولین محصول سایپا سیتروئن، رویداد تست درایو سیتروئن C3 با حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران به خصوص در حوزه خودرو به انجام رسید. این رویداد با حرکت خبرنگاران از تهران به کاشان و بازدید خط تولید سیتروئن C3 در کارخانه کاشان آغاز گردید و پس از سخنرانی کوتاه مدیرعامل کارخانه، فریبرز شهباز، و نیز قائم مقام مدیرعامل، یان مارتین، با تحویل خودروهای سیتروئن C3 به خبرنگاران جهت انجام تست جاده‌ای ادامه یافت. مسیر کاشان – ابیانه – اصفهان در روز اول رویداد پذیرای 5 سیتروئن C3 بود تا اصحاب رسانه به خوبی خودرو و قابلیت‌های جاده‌ای آن را در این مسیر آزمایش نمایند. قصر منشی در اصفهان پذیرای مهمانان بود تا جلسه‌ی پرسش و پاسخ با حضور خبرنگاران، حسین مومنی، معاون بازاریابی، استراتژی و فروش سایپاسیتروئن و نیکلاس لوترینگر، مدیر بازاریابی شرکت برگزار گردد.
C3-Test-Drive-3
روز دوم با بازگشت و تست جاده‌ای مجدد در مسیر اصفهان – میمه – کاشان همراه بود تا تجربه‌ی اولین رویداد تست درایو شرکت سایپا سیتروئن با سیتروئن C3 پایان یابد.
از رسانه‌های شرکت کننده در این رویداد می‌توان به عصرخودرو، خودروها، سبقت آزاد، دیجیاتو، اسب بخار، سایپا نیوز، خودروبانک، چرخان، سرعت، دنده6، دنیای خودرو، خبر خودرو، عصرایران، خودروکار، 7 صبح، جوان خودرو، پردیس خودرو، دنیای اقتصاد، کار پرس، خودرو ایده‌آل، میهن صنعت، کالایاب، خودرو نگارین، پدال، ایرنا، اقتصاد آنلاین و … اشاره نمود که از حضور و بازخوردشان سپاسگزاریم.
C3-Test-Drive-1

** تصاویر از پیمان جهانی – Photos by Peyman Jahani