May 30, 2018

پایان کار کریس میک و پاول ناگل در مسابقات رالی 2018

پس از سوانح متعدد در مسابقات رالی امسال برای سیتروئن و تیم کریس میک و پاول ناگل سیتروئن با صدور بیانیه‌ای خروج این دو را از تیم در ادامه‌ی مسابقات رالی سال 2018 اعلام نمود

پس از سوانح متعدد در مسابقات رالی امسال برای سیتروئن و تیم کریس میک و پاول ناگل سیتروئن با صدور بیانیه‌ای خروج این دو را از تیم در ادامه‌ی مسابقات رالی سال 2018 اعلام نمود:

با توجه به تعداد زیادی از تصادفات، که به ویژه برخی از آنها سنگین بوده و می توانستند صدمه جدی به تیم بزنند و با توجه به این که بخشی از ریسک اعمال شده توسط شرکای ورزشی در بازی غیرقابل توجیه بود، تیم Citroen Racing WRT تصمیم گرفته است تا به مشارکت کریس مک کی و پل ناگل در WRC 2018 خاتمه دهد .
این تصمیم از سال 2018 و ادامه مسابقات در رالی ساردینیا ایتالیا موثر است و ما در مدت کوتاهی لیست تیم را برای ادامه فصل 2018 اعلام خواهیم نمود. حضور C3 WRC با تیم‌های کریگ برین / اسکات مارتین و مدز اوستبرگ / ترستین اریکسن همچنان در رالی ساردینیا پابرجا است.

پیر بودار: “تصمیمی ساده نبود زیرا بر راننده و کمک راننده تاثیر می‌گذارد، اما به طور کل برمبنای مسائل ایمنی که مسئولیت‌اش به عنوان سرپرست تیم با من است، تصمیم گرفتیم این عمل را به عنوان یک اقدام پیشگیرانه انجام دهیم.”