اپلیکیشن موبایل SCAN MYCITROËN

اپلیکیشن موبایل SCAN MYCITROËN

قسمتی از ماشین سیتروئن خودرا اسکن کنید ومستقیما اطلاعاتی که بدنبالش هستید را بدست آورید

قسمتی از ماشین سیتروئن خودرا اسکن کنید ومستقیما اطلاعاتی که بدنبالش هستید را بدست آورید
Home_Scan_My_Citroen-300x300از جستجو کردن بین مدارک ماشینتان برای پیدا کردن اطلاعاتی خاص خسته شدید؟ خیلی ساده و آسان اپلیکیشن MYCITROEN را که بشما اجازه میدهد مدارک و راهنما های ماشینتان را براحتی جستجو کنید تا هرآنچه را که میخواهید بیابید دانلود کنید.
مدل های سازگار: C1, C3, C4 Cactus, C4 Picasso, Grand C4 Picasso
80x80_picto_facilite_scan_myc.206163.71
سریع و ساده:
بااسکن کرن بخشی از خودرویتان فقط با یک کلیک اطلاعاتی را که میخواهید پیدا کنید و دیگر برای یافتن اطلاعات وقتی هدر ندهید.
206162.71
آسان:
استفاده از این اپلیکشن بسیار راحت و آسان است. یک میانبر مستقیم به چراغ های هشدار داشبورد ( چراغ های جلو خودرو, چراغ های راهنما, چراغ های مه شکن….) بشما این اجازه را میدهد تمام هشدار ها را رمز گشایی کنید.
600x430_EN
مشخصات
عملکرد اسکن
با استفاده از دوربین گوشی هوشمند خود، نقطه ای از خودرو خود را که می خواهید جزئیاتش را بیابید, انتخاب کنید. برنامه به طور خودکار با استفاده از دوربین شما آن قسمت را شناسایی می کند – هر بخشی از وسیله نقلیه که در اسناد اصلی خودرو وجود دارد می تواند در Scan MyCitroën اسکن شود.
Sélection_visuelle_Scan_My_Citroen-300x300
خلاصه مصور
اگر نمیخواهید از عملکرد «اسکن» استفاده کنید، میتوانید به صورت دستی به “نمایش خلاصه” که امکان دسترسی سریع به اطلاعات مورد نظر شما را می دهد سوییچ کنید.
Témoins_Scan_My_Citroen-300x300
چراغهای هشدار داشبورد
یک میانبر مستقیم به چراغ های هشدار داشبورد خودرو CITROËN شما از منوی Scan MyCitroën در دسترس است. این بخش حاوی نور هشدار دهنده است، بدین منظور که نوع اولین اقدامات در صورت هشدار را مشخص میکند.