May 17, 2018

C3 آماده برای رالی پرتغال

C3 آماده برای رالی پرتغال

سیتروئن Total Abu Dhabi WRT با سه C3 در دور جدید رالی جهانی اینبار در جاده‌های خاکی پرتغال شرکت نموده است.

سیتروئن Total Abu Dhabi WRT با سه C3 در دور جدید رالی جهانی اینبار در جاده‌های خاکی پرتغال شرکت نموده است. کریس میک – پاول ناگل، کریگ برین – اسکات مارتین و مدز اوستبرگ – تورستن اریکسن تیم‌های سیتروئن را در سه C3 تشکیل می‌دهند. حمله‌ای سه جانبه که شانس تیم را برای کسب نتیجه‌ای قوی افزایش می‌دهد و فرصت نمایش مهارت‌ها و کیفیت رانندگی را برای رانندگان تیم فراهم می‌سازد.

یکی از معروف‌ترین رویدادهای قهرمانی جهان، رالی پرتغال است که هر راننده‌ای رویای پیروزی‌اش را دارد. با هوادارانی که هر کجا در مراحل زیبای این رالی دیده می‌شوند. کریس میکه در سال 2016 پیروز رالی پرتغال شد و مدز اوتسبرگ که در سال 2012 پیروز شد این رویداد را می‌شناسند و کریگ برین ردپای این دو را دنبال می‌کند. با چنین رانندگی تیم سیتروئن آماده‌ی حضور در این رویداد ویژه که ششمین دور از رالی فصل است می‌شود. با قرارگیری در میان پیشتازان رالی سال پیش، کریس میک پیشتر فرم خوبش را در جاده‌های خاکی امسال نشان داده است. در مکزیک سوم شد و با وجود نمایش خوب در آرژانتین به دلیل پنچری نتوانست حرکت خوبش را ادامه دهد و حالا با به روز رسانی محورهای عقب C3 او برای بازگشت به سکو آماده است. کریگ برین نیز پس از موفقیت‌های پیشین برای بهترین شروع خود را آماده کرده است.
2017007217N
“با بازگشت مدز به تیم در این دور، سه تیم توانا برای گرفتن نتیجه‌ی مورد انتظارمان اینجا در پرتغال، داریم. قبل از رالی آرژانتین هر سه تیم شش روز برای تست در پرتغال بودند که خیلی کارامد بود و با تمام اطلاعاتی که از تست مسابقه‌ای انجام شده در تمامی ابعاد در آخرین روز آرژانتین به دست آمد، ما برای مبارزه آماده‌ایم.”
پیر بودار – سرپرست تیم ریسینگ سیتروئن

کریس میک
4 مرتبه شرکت در این رویداد
بهترین نتیجه: مقام اول در سال 2016

کریگ برین
5 مرتبه شرکت در این رویداد
بهترین نتیجه: پنجم در سال 2017

مدز اوتسبرگ
10 مرتبه شرکت در این رویداد
بهترین نتیجه: مقام اول در سال 2012

نکات کلیدی
20 مرحله مسابقه با پوشش 358.19 کیلومتر
پرش تقریبی به طول 40 متر برای خودروها
5 پیروزی کلی برای سیتروئن در رالی پرتغال. لوب در سال‌های 2007 و 2009 (C4 مسابقه‌ای) سباستین اوژیه در 2010 (C4 مسابقه‌ای) و 2011 (DS3 مسابقه‌ای) و کریس میک در 2016 (DS3 مسابقه‌ای)
2015 تاریخ بازگشت دوباره رالی به منطقه پورتو