May 28, 2018

C5 ایرکراس جدید

پس از C3 ایرکراس، با فروش 80000 عدد، C5 ایرکراس که در چین عرضه شد و فروش 40000 عدد داشت، و C4 ایرکراس در اواخر اوریل در موتورشو بیجینگ رونمایی شد، سیتروئن هجوم به بازار بین‌المللی SUVها را با عرضه نسخه اروپایی C5 Aircross دنبال می‌کند.

پس از C3 ایرکراس، با فروش 80000 عدد، C5 ایرکراس که در چین عرضه شد و فروش 40000 عدد داشت، و C4 ایرکراس در اواخر اوریل در موتورشو بیجینگ رونمایی شد، سیتروئن هجوم به بازار بین‌المللی SUVها را با عرضه نسخه اروپایی C5 Aircross دنبال می‌کند.
با شنیدن دقیق انتظارات مشتریان، سیتروئن به بخش SUV، بازار در حال رشد با سهم یک چهارم از خودروهای فروخته شده در دنیا، با پاسخی متفاوت به رانندگان، وارد شد. به سبک بدنه امیدوارکننده‌ی خودرو، سیتروئن تجربه کاملا تازه‌ای از راحتی داخل اتومبیل را افزوده است. این تغییر توان برند برای تثبیت را نشان می‌دهد. علاوه بر هویت منحصر به فرد و معیاری از راحتی که با گشایش مسیری به نسل جدید SUVها، الهام گرفته از مشتریان می‌باشد.

C5 ایرکراس جدید: شخصیتی یکتا در بازار
با شخصیتی قوی، C5 ایرکراس جدید با ظاهر منحصر به فرد و پرانرژی خود مجزا شده است. با 4.50 متر طول، ظاهر عضلانی، قدرتمند اما فارغ از غرور، مدل جدید جداگانه در بازار خودروهای SUV ایستاده است با قالب شناور خود که با عناصر گرافیکی چون Airbump پررنگ شده است. با قطر چرخ‌های 720 میلی متری و کابینی که حس محافظت و بودن در سفینه را می‌دهد. با داشبوری افقی و صندلی‌های دربرگیرنده، ارتفاعی که حس غلبه بر جاده‌ها را می‌دهد و کنسول مرکزی بزرگ و مواد گرم که به این منظور استفاده شده است.
همچون مدل‌های اخیر سیتروئن، C5 ایرکراس طیفی وسیع از مشخصات برای شخصی سازی دارد. 30 ترکیب در دست است با هفت رنگ بدنه، سقفی با دو تنالیته رنگ، و سه پک رنگ شامل رنگ داخل بامپر جلو، ایربامپ و باربندهای سقفی. این خودرو همچنین دارای پنج محیط داخلی می باشد که رنگ و مواد متناسب آنها وضوح و گرما را در سبک شیک و مدرن و مرسوم ارائه می دهند.

C5 AIRCROSS SUV جدید: راحت‌ترین و مدولارترین SUV در سگمنت‌اش
سفیر برنامه آسایش پیشرفته‌ی سیتروئن، C5 ایرکراس جدید، با آسایش و فضای داخلی‌اش مجزا ایستاده است. این خودرو با راحتی معمول سیتروئن و دو نوآوری مهم همراه است. سیستم تعلیق سیتروئن با Progressive Hydraulic Cushions® و نیز صندلی‌های مدرن و راحت با توانایی بی‌نظیرشان در فیلتر کردن و کاهش اختلالات جاده‌ای و ارائه یک سواری راحت و بی‌نظیر، که حاصل‌شان تجربه سفری عالی برای همه مسافران است.
C5 SUV ایرکراس جدید، مدلی یکتا در بازار با دانش فنی سیتروئن در جهان MPVها ارائه می‌کند. با سه صندلی عقب کشویی و تاشو و بهترین کلاس از حجم اضافی با 580 تا 720 لیتر.

C5 AIRCROSS SUV جدید: نسل بعدی SUV ، مدرن و های تک
مجهز به 12.3 اینچ لوازم دیجیتال TFT و صفحه لمسی 8 اینچی، C5 AIRCROSS جدید 20 نمونه از آخرین نسل سیستم‌های کمکی راننده را ارائه می‌کند، شامل سیستم کمکی راننده بزرگراه، دو سطح سیستم رانندگی خودکار و نیز 6 فناوری پیشرفته ارتباطی می‌شود. مدل جدید ارتباطی با سیستم شارژ بی‌سیم گوشی هوشمند، و یا ConnectedCAM مجهز شده است.
با بهره‌گیری از موتورهای کارامد پیشرفته بنزین یا گازوییلی از 130 تا 180 اسب بخار و گیربکس جدید EAT8، سیتروئن C5AIRCROSS اولین خودروی سیتروئن خواهد بود که با فناوری پلاگین هایبرید یا اتصال برقی دوگانه سوز (PHEV) در اواخر سال 2019 در دسترس خواهد بود.
با برنامه‌ی عرضه در اروپا در پایان سال 2018، سیتروئن C5 AIRCROSS جدید در کارخانه رن-لا ژانیس فرانسه تولید خواهد شد.