November 4, 2017

الهام گرفته از شما

CITROËN امضای جدید برند خود را تحت عنوان “الهام گرفته از شما” در سالن 2016 فرانکفورت آشکار میکند

الهام گرفته از شما

سیتروئن پس از کمپین " سیتروئن الهام گرفته ازشما" در نمایشگاه خودرو پاریس 2016, امضای جدید برندش " الهام گرفته ازشما" را در جایگاه خود در نمایشگاه فرانکفورت 2017 اعلام کرد.

سیتروئن از آغاز کار خود به طور مداوم بدنبال راه حل های نوآورانه برای بهبود زندگی خودرویی همگان بوده است. Citroën از چرخ های -جلو به 2 اسب بخار، از Type H به برلینگو (Berlingo) ، ازمهاری Mehari)) تا ایی- مهاری E)-MEHARI) ازمینی ون پیکاسو به ایرکراس کراس اوور (Crossovers Aircross)، همگام با تحولات اجتماعی خود را به عنوان یک برند محبوب با حسی خالص و ناب که مردم و شیوه زندگی شان را اولین منبع الهام خود قرار داده اثبات کرده است..
انتخاب “الهام گرفته از شما” بعنوان امضای بین المللی جدید برند بوسرمایه گذاری مجدد سیتروئن بر نظرات عموم مردم و اهمیت ویژه ای که این “برند مردم محور” برای همگان قایل است صحه گذارده.

این امضای جدید برند در راستای کمپین ” سیتروئن الهام گرفته شده از شما” در نمایشگاه خودرو پاریس 2016 و پس از آن در سراسر جهان به خصوص در آمریکای لاتین و چین در نیمه اول سال 2017 ارائه شده است. غایت پویایی و ادعای جدید برند ‘INSPIRED BY YOU’ پس از ‘TECHNOLOGY CREATIVE’ (2009) و در فرانکفورت اعلان خواهد شد.”الهام گرفته شده از شما”بیش از یک امضا، اعتبار واقعی است که الهام بخش راه حل های منحصر به فرد ارائه شده توسط Citroën به مشتریان خود از جهت:
– محصولات: مانند C3 جدید و یا Crossovers C3 Aircross و C5 Aircross. مدل های جدید که هر کدام در سگمنت های خود، یک طراوت واقعی را برای خدمت به رفاه مسافران خود به ارمغان می آورند.
– فن آوری ها: مانند CitroënTM ConnectedCAM، Airbumps® یا CushionsTM پیشرفته هیدرولیک (تعلیق با تسریع پیشرانه هیدرولیک به عنوان بخشی از برنامه CitroënAdvanced Comfort).
– خدمات: خدمات متحرک جدید مانند Citroën Rent & Smile یا Citroen Earn & Drive، و نیز خدمات مرتبط مانند MyCITROËN و MyCITROËN.
– روابط مشتری: مانند مشاور آنلاین سایت سیتروئن و یا مفهوم جدید از فروشگاههای شهری سیتروئنخانه La Maison) Citroën-).’
تمام شواهد تحول سیتروئن نشان می دهد که روح امضای جدید «الهام گرفته از شما» کل اکوسیستم برند را دربرمیگرد.
نکته: این ادعای بین المللی جدید به زبان انگلیسی، به استثنای بازار نا آشنا به زبان انگلیسی (چین و غیره) بیان می شود که می تواند آن را ترجمه کند.