September 24, 2018

سیتروئن +C3 JCC

نسخه محدودی که توسط ژان چارلز د کسل باژاک طراحی شده و در پاریس رونمایی شد

سیتروئن +C3 JCC

برندی جهانی از فرانسه، سیتروئن، خلاقیت فرانسوی را نمایش داده و همکاری خلاقانه‌اش را با ژان چارلز د کسل باژاک ، با رونمایی ویژه از نسخه محدود Citroen C3 JCC+ در موتورشو پاریس 2018 ادامه می‌دهد. این طراح که استعدادی در فراتر رفتن از مرزها بین دنیاهای متفاوتی دارد حالا توجه‌اش را به پرفروش‌ترین محصول با فروش بیش از 400.000 واحد معطوف کرده است. پس از رویکرد متفاوت نسبت به E-Mehari Art Car که در ماه می گذشته رونمایی شد، این "خودروی مد" سیتروئن C3 وقار لباسی مشکی را که ماهرانه با رنگ‌های طراح ترکیب شده است را نمایان می‌کند: قرمز، آبی و زرد. این نسخه محدود چشم‌نواز فقط به تعداد 99 دستگاه و با بهره‌مندی از فناوری‌های مدرن‌اش تولید شده است. این مدرن بودن در فروش آنلاین محصول که از طریق سایت فرانسوی سیتروئن نیز صورت می‌گیرد، پیداست. نسخه محدود Citroen C3 JCC+ در غرفه La Maison سیتروئن و در فضایی که به ژان چارلز د کسل باژاک اختصاص یافته در ماه نوامبر به نمایش در می‌آید.

خودرویی با وقار و مدگرا

ژان چارلز د کسل باژاک دوباره با ذهن خلاق خود با Citroen C3 JCC+ دو دلیل‌اش برای زندگی کردن را بیان می‌کند – هنر و مد. این هنرمند نسخه‌ای متفاوت از سیتروئن C3 را با امضای خود JCC+ ارائه کرده است. خودرویی با رنگ اسپرت مشکی که با رنگ‌های نمادین طراح ترکیب شده است – قرمز برای اشتیاق، آبی برای امید و زرد برای نور آفتاب. این خودرو عاشقان هنر، طراحی و مد را که به دنبال مدلی ویژه‌اند را جذب می‌کند.

99 دستگاه از نسخه محدود ویژه با فروش آنلاین

این خودروی ویژه در تعداد محدود 99 دستگاه خودرو ارائه می‌شود. هر خودروی تولید شده با یک پلاک فلزی در دسته دنده و از شماره 1 تا 99 امضا می‌شود. سیتروئن C3 JCC+ از ماه نوامبر در فرانسه به فروش می‌رسد و اولین خودرویی خواهد بود که از سایت فرانسوی سیتروئن به صورت آنلاین فروخته می‌شود. این قابلیتی است برای اثبات مجدد مدرنیته و خلاقیت برند که با تغییر در رویکرد سنتی فروش خودرو حاصل می‌شود. تجربه‌ای راحت و بی‌دغدغه از فروش با مزایای زیر:
– سفارش در طول 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته از طریق درخواست قرارداد آنلاین امکان پذیر است.
– فرآیند 100% آنلاین با مراحلی ساده از سفارش دهی تا امضای دیجیتال قرارداد صورت می‌گیرد
– به انتخاب مشتریان به نمایندگی محلی تحویل داده خواهد شد.
همچنین سفارش این نسخه محدود از طریق شبکه فروش فرانسه نیز امکان‌پذیر است.