November 2, 2017

خودروی مفهومی CXPERIENCE سیتروئن منتخب “الگانس”

خودروی مفهومی CXPERIENCE سیتروئن یکشنبه دهم سپتامبر برنده شد.

خودروی مفهومی CXPERIENCE سیتروئن منتخب “الگانس”

CXPERIENCE نمادی از برترین حد راحتی سیتروئن پس از گذشت یکسال ازاولین حضورش در Mondial پاریس با شرکت در مسابقات "الگانس" در چهارمین نمایشگاه خودرو Chantilly Arts & Elégance Richard Mille 2017 گوی رقابت را از دیگر رقیبان ربود. رای 1600 ناظر این نمایشگاه به CEXPERIENCE تاییدی بر برتری بارز آن بر دیگر رقیبان بود.

برای چهارمین سال متوالی، Chantilly Arts & Elegance Richard Mill خودرو های ی آینده و مد را در یک محیط استثنایی، Domaine de Chantilly، گرد هم آورد. امسال، بیش از 16،000 بازدید کننده برای کشف خودروهای مفهومی شرکت کننده دررقابت Concours d’Elégance , و بازدید 90 خودرو تاریخی از سراسر جهان حضور پیدا کردند.
خودروی مفهومی CXperience بهمراه یک کانسپت دیگر ، جایزه هیات داوران را از بین دیگر خودروهای مفهومی ربود. Chantilly Arts & Elegance International Chance، تماشاگران خود را به یک نمایشگاه منحصر به فرد دعوت می کند که در آن هر سازنده طرح مفهومی خود را با یک طراح مد مشهور همراه می کند. سیتروئن تصمیم گرفت تا در کنفرانس Concours d’Elégance 2017 ،خودرو مفهومیCXPERIENCE را به همراه یک طراح چینی به نام Yang Li ارائه دهد. خودرو مفهومی”سیتروئن” سال قبل نیز توسط Grand Prix of the 2016 World RTL Auto Plus دراولین حضورعمومی خود درنمایشگاه خودروی Mondial در پاریس پاداش داده شده بود.
cxperience
خودرو مفهومی CXPERIENCE توانایی سیتروئن در “حس خوب در متفاوت بودن” را در بخش خودروهای سدان بزرگ را بخوبی به نمایش میگذاردو با جزییات متمایز خود” راحتی پیشرفته سیتروئن” را به زیبایی تصویر می کشد.