June 27, 2018

مناسب برای تمامی کاربردها، سیتروئن برلینگو ون جدید را کشف کنید!

مناسب برای تمامی کاربردها، سیتروئن برلینگو ون جدید را کشف کنید!

در سال 1996 به بازار عرضه شد و بیش از 1.5 میلیون دستگاه از آن ساخته شده است. مخصوص حرفه‌ای ها، خودروی تجاری سیتروئن برلینگو با سومین نسل خود به نام سیتروئن برلینگو ون (Citroen Berlingo Van) اکنون در دسترس است. سیتروئن برلینگو ون جهش نسلی از لحاظ ظاهر و تجهیزات است. تنومند و کاملا سازگار با هویت برند، به ویژگی‌های تازه‌ای از راحتی و مدولاریتی نائل شده است. طراحی شده برای تمامی کاربردها و سازگار با تمامی حرفه‌ها، مدل جدید در دو اندازه M و XL موجود است و با دو نسخه‌ی "کارگر" و "راننده" بر پایه فلسفه و استفاده به نیازهای مشتری با توجه به سطح تجهیزات یا قطعات محافظتی‌شان نزدیک تر شده است.

مدلی ایکونیک با شخصیتی مطمئن و مدرن

پس از اختراع مدل ون با بارگیری یکپارچه، سیتروئن داستان خود را با ونی مدرن‌تر از همیشه ادامه می‌دهد. برلینگو ون جدید با طراحی منحصربه فرد و سبکی قوی برای تمامی حرفه‌ها است.

– مدل جدید دارای نگرشی قدرتمند و محافظتی است. سبک بدنه تغییر کرده است. طراحی بدنه خودرو نیز تغییر یافته است، به گونه‌ای شیشه‌ی جلوی خودرو کمی جلوتر آمده و قسمت جلویی خودرو نیز کوتاهتر شده و اندکی بالاتر آمده است. این کار در نتیجه تغییرات صورت گرفته بر روی پلت‌فرم EMP2 حاصل شده است که در نهایت منجر به کاهش طول محور جلو تا جلوی خودرو شده است.
– طراحی منحصر به فرد جلوی خودرو ایمنی و محافظت بیشتر را تضمین کرده است. برلینگو ون با برادر بزرگ‌اش جامپی و هویت برند سیتروئن سازگار است.
– سبک بدنه‌ی سیال به طور کامل کارکردها و فرم کاربردی عقب خودرو را برجسته می‌کند.
– داخل خودرو برای حرفه‌ای‌ها طراحی شده که استحکام را به کاربردی بودن اضافه‌ می‌کند. به طور مشخص با داشبوردی تمیز که با تکنولوژی‌های متعدد و سودمند داخلی خودرو مجهز شده است.

راحتی سفارشی: یک ون برای تمامی کاربردها

الهام گرفته از حرفه‌ای‌ها سیتروئن برلینگو ون جدید، برپایه نقاط قوت خود ساخته شده و راه‌حلی ویژه‌ی هر حرفه فراهم می‌کند.

– به طیف وسیعی از کاربردها راه‌حلی سفارشی ارئه می‌کند: دو اندازه، M و XL با طول 4.40 متر و 4.75 متر.
– با ارائه دو نسخه ویژه “کارگر” و “راننده” که بنا به فلسفه و کاربرد و با توجه به سطح تجهیزات و حفاظت موتور مجزا شده‌اند، به نیازهای مشتری نزدیک‌تر شده است.
– انعطاف‌پذیری و مدولاریته با کابین Extenso® برای نشستن 3 نفر در ردیف جلو و کابین مدولار سرنشین برای حمل تا 5 نفر در ردیف‌های یک و دو، به نمایش درآمده است.
– این خودرو هوشمندانه‌ترین طراحی برای ساده سازی زندگی روزمره را ارئه می‌کند: با دسترسی عالی به عقب از طریق درب‌های بازشونده به بیرون و کشویی، فضاهای ذخیره سازی مفید با ثبت بارگیری تا 1000 کیلوگرم، و با حفظ فضای بین دو چرخ (1.23 متر) برای بارگیری آسان پالت.

راحتی یک ون با ارائه‌ی بهترین ویژگی‌های معاصر

در طی زمان، سیتروئن برلینگو ون جدید خود را میان خودروهای مسافربری حفظ کرده است. این خودرو بالاترین سطح از راحتی رانندگی و ایمنی بهینه را به رانندگان ارائه می‌کند.
– تنظیمات تعلیق که حاصل تمام دانش چگونگی سیتروئن برای راحتی بی‌همتا است.
– یک پلتفرم جدید طراحی شده به منظور ارائه‌ی سازگارترین واکنش: استفاده از بهترین دانش سیتروئن، مدل جدید با طراحی پلتفرم جدید EMP2 و آخرین نسل تکنولوژی در جلوی خودرو به منظور ارتقای هندلینگ پیشرفت نموده است.
– فناوری‌های استنثنایی برای کلاس خود که با 20 سیستم کمکی راننده که زندگی روزانه را ساده‌تر می‌سازد از جمله نشانگر بارگیری بیش از اندازه و سیستم دید فراگیر محیط عقب خودرو که هر دو برای اولین بار در کلاس LCV عرضه شده‌اند. با ترکیب تمامی دسته‌ها از جمله نمایشگر رنگی Head-Up، ترمز پارکینگ الکتریکی، کروز کنترل با کارکرد و اعمال توقف، سیستم ترمز ایمنی فعال، 4 فناوری ارتباطی شامل نویگیشن سیتروئن و شارژر بدون سیم گوشی هوشمند.
– آخرین نسل از موتورهای قدرتمند در عملکرد و کارایی: BlueHDi 1.5 دیزلی، PureTech 1.2 بنزینی و معرفی گیربکس اتوماتیک EAT8