اطلاعات حقوقی

اطلاعات حقوقی

Mentions légales

اطلاعات حقوقی

مالکیت این وبسایت در اختیار شرکت سایپا سیتروئن می باشد.

حق تألیف
محتویات این سایت تحت کپی رایت citroen.fr، saipa-citroen.ir و شرکت سایپا سیتروئن است. به جز بخش هایی که در سایت مجوزی برایشان قید شده کپی برداری، بازتولید، انتشار، پخش، دانلود، نمایش و انتقال آنها تحت هر شرایط و به هر وسیله ای شامل ابزار الکترونیک، مکانیکی، فتوکپی، ضبط یا موارد دیگر یا هر وسیله ی دیگری، در مورد محتویات این سایت بدون مجوز کتبی (نه الکترونیک) ، saipa-citroen.ir و شرکت سایپا سیتروئن مجاز نیست. همچنین استفاده از Mirror در مورد هر گونه محتویات این سایت بدون داشتن مجوز کتبی از saipa-citroen.ir و شرکت سایپا سیتروئن مجاز نبوده و نمایش، کپی برداری، توزیع و دانلود این محتوا فقط برای استفاده شخصی و غیر تجاری مجاز می باشد به شرط عدم انجام اصلاحات یا جایگزینی اطلاعات و توجه به علامات copyright و سایر اخطارهای مربوط به حق مالکیت که در متن آمده است. قابل ذکر است مجوز فوق الذکر به طور خودکار در صورت نقض هر یک از این قوانین از اعتبار ساقط است. در صورت ابطال مجوز لازم است همه مطالب دانلود یا کپی شده امحا گردد. هر گونه بهره برداری غیر مجاز از محتویات سایت می تواند قوانین copyright، trademark و مقررات ارتباطات را نقض می کند.

اخطار نشان تجاری
نشان های تجاری، لوگوها و نشان های مربوط به سرویس به کار رفته در این سایت از متلقات کمپانی سایپا سیتروئن است. استفاده از این علایم بدون اجازه کتبی مالک مجاز نیست. تمامی حقوق ثبت شده، اسرار و علایم تجاری و حقوق کپی رایت این سایت تماما به سایت saipa-citroen.ir تعلق دارد و تحت قوانین مربوط به سایت‌های جمهوری اسلامی ایران است.

حقوق حمایت از مشتری ایران
مشتریان محترم در این مورد می توانند به حقوق و حمایت از مشتریان ایران مصوب مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران مراجعه نمایند.

اطلاعات شخصی
حریم شخصی استفاده‌کنندگان از وبسایت برای سایپا سیتروئن مهم است.
سایپا سیتروئن هیچ “اطلاعات شخصی” (نام، آدرس، شماره تلفن، آدرس ایمیل و سایر اطلاعات) را گردآوری نمی‌کند تا زمانی که شما داوطلبانه آنرا فراهم کنید. اطلاعات شخصی که ثبت می‌کنید به منظور تحقیقات بازاریابی، سنجش فروش و ارتباط با شما برای اهداف بازاریابی استفاده می‌شود. به منظور اهداف ذکر شده، سیتروئن ممکن است این اطلاعات را در اختیار سایر شرکت‌های گروه بین‌المللی خود و یا نمایندگان فروش خود قرار دهد.

اطلاعات بی‌نشان
سیتروئن ممکن است اطلاعات Anonymous – اطلاعاتی که به طور مستقیم به شما مرتبط نمی‌شود را جمع‌آوری کند. برای نمونه، نوع مرورگر وب که استفاده می‌نمایید.

شرایط استفاده
با اتصال به این وبسایت شما کاملا شرایط استفاده را پذیرفته‌اید. مالک این وبسایت حق تغییردادن یا به روز رسانی این شرایط استفاده را بدون اطلاع قبلی دارد و حق تغییر محتوا، محصولات یا خدمات شرح داده شده در وبسایت را برای خود قائل است.
کاربران وبسایت متعهد می‌شوند با این شرایط و با مسئولیت خود از این وبسایت استفاده کنند. سایپا سیتروئن هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه خسارت ناشی از استفاده یا در ارتباط با استفاده از وبسایت ندارد. کاربران باید تجهیزات فنی خود را در برابر ویروس‌ها و/یا فیشینگ محافظت کنند و سایپا سیتروئن در این زمینه مسئولیتی نخواهد داشت.