خانه سیتروئن

به خانه‌ی سیتروئن خوش آمدید!

خانه سیتروئن

سیتروئن کانسپت جدیدی از نمایندگی فروش و خدمات خود، "خانه‌ سیتروئن"، را برای آزمایش اولیه در پاریس افتتاح می‌کند.

سیتروئن کانسپت جدیدی از نمایندگی فروش و خدمات خود، “خانه‌ سیتروئن”، را برای آزمایش اولیه در پاریس افتتاح می‌کند. تفسیر معماری این کانسپت در آخرین نمایشگاه خودرو در استند سیتروئن به نمایش درآمد. خانه سیتروئن مظهر شعار “متفاوت باش، احساس خوبی داشته باش” برند است.
 

Maison Citroën White C3

نوآورتر از هر کس دیگری در زمان خود، آندره سیتروئن می‌دانست چگونه قالب رایج صنعت خودرو را بشکند. خانه سیتروئن که در سنت-دیدیر پاریس افتتاح می‌شود حاصل میراث اوست.
یک پنجره بزرگ کنجکاوی را می‌انگیزد و توجه را جلب می‌کند و از رهگذران دعوت به ورود می‌کند. درها دکور گرمی دارند و دکوراسیون داخل از چوب طبیعی و دیوارهای رنگی ساخته شده است.
خودروها در مرکز نمایشگاه ولی نه با دکور سنتی نمایندگی‌ها، به نمایش درآمده‌اند. با صفحه‌های نمایشی متعدد و لوازم جانبی اختصاصی، این نمایندگی تجربه‌ای یکتا را می‌سازد.
خانه سیتروئن در قلب پاریس شعار برند “متفاوت باش، احساس خوبی داشته باش” را بیان می‌کند و هر بازدید کننده لذت تجربه‌ای منحصربه فرد در میان طیف وسیعی از فناوری‌های مختلف و لوازم جانبی اختصاصی را برای کشف برند با جزییات بیشتر، تجربه می‌کند.

این رویکرد نوآورانه پیشتر نشان “Janus du Commerce 2016” را کسب کرد. نشانی که از طریق موسسه طراحی فرانسوی IFD با تاکید بر اهمیت پروژه‌های تشویقی که تمرکزشان بر طراحی برای ارتقای محیط و آسایش مصرف‌کنندگان است، اعطا گردید.

Citroën Wall Table Tactile

میزی با صفحه‌ی نمایش لمسی به شما این امکان را می‌دهد که طیف خودروهای سیتروئن را با تصاویر سه بعدی پیکربندی کنید. پیکربندی می‌تواند به صورت انلاین انجام شده و سپس توسط بازدید کننده بازیابی شود.

Maison Citroën Café André

 

می‌توانید استراحت کوتاهی در کافه آندره در همسایگی محل انتظار داشته باشید و از فضای آن لذت ببرید.

Citroën Origins

 

ریشه‌های سیتروئن، موزه‌ی مجازی سیتروئن، از طریق یک صفحه‌ی نمایش در دسترس است. می‌توانید نمایی 360 درجه از داخل و خارج بیش از 50 مدل نمادین که تاریخ سیتروئن را ساخته‌اند را کشف کنید.

Maison Citroën C1 Black

فضای خانه سیتروئن هر نیاز شما از فضای فروش را بدون استثنا تسهیل می‌کند. این بخش از نمایشگاه جایی است که می‌توانید برای سفارش خودروی سیتروئن خود به آن بروید.

اگر پیش از بازدید خانه سیتروئن پیکربندی خود را آغاز نموده یا در بازدید قبلی شما شخصی‌سازی‌تان انجام شده باشد، می‌تواند در این بخش بازیابی شود.

Le Petit Citroën

در فروشگاه Le Petit سیتروئن مشتریان می‌توانند یکی از خودروهای مینیاتوری افسانه‌ای سیتروئن را به خانه ببرند و محصولات لایف استایل سیتروئن را از فروشگاه آنلاین سفارش دهند.

Citroën Advisor

قبل از ترک خانه سیتروئن، بازدیدکنندگان به ارزیابی و نمره دهی تجربه‌شان از سیتروئن از طریق سایت مشاور سیتروئن دعوت می‌شوند.
برای تکمیل بازدید، فضایی به مساحت 150 مترمربع در همان آدرس برای تست درایو در زیرزمین و کارگاه خدمات پس از فروش فراهم شده است.