سیتروئن C3 : محصول جدید سیتروئن

nouvelle-C3-20161

منحصر بفرد و خاص

Citroen C3جدید همه جا خوش میدرخشد, چرا که هویتی واقعی دارد. همه جزییاتش از امضاء طراح با چراغهای LED دی لایت تا گلگیر های عضلانی شده, محافظ های جانبی, ومجموعه چراغ های عقب سه بعدی چشمگیر , Citroen C3 جدید را یک محصول کاملاهماهنگ ساخته است.
کابین سیتروئن جدید بگونه ایی است که حس رفاه وآسایش از این فضای تازه و معاصر را بخوبی القاء میکند, همه صندلی ها جادار، راحت ودربرگیرنده هستند. در طراحی کابین جزئیاتی با الهام از معماری، طراحی داخلی و حتی چمدان های سنتی، از جمله دوخت زیبا بر روی رودری ها را شاهد هستید.

NouvellesC3_matières

موتور پیشرفته

برای بهره گیری هرچه بیشتر از امکانات این خودرو مثل چابکی, راحتی, و توازنش, این مدل با پیشرانه eAt6 auto ( انتقال موثراتوماتیک نیرو 6) گیربکس اتوماتیک با ترکیب موتور Puretech 110 عرضه شده, این انتقال نیرو پیشرفته، لذت رانندگی را با تغییرات سریع و نرم دنده و همچنین نهایت بهره وری محیطی صد چندان میکند.
NouvelleC3_demarrage
ايمني و سيستم هاي كمكي در رانندگي
– سيستم كنترل روي شيب
هنگامی که شما درسطح های شیب دار حرکت می کنید، Hill Start Assist (کمک استارت شیب) ماشین را برای 2 ثانیه نگه می دارد و به شما زمان لازم برای حرکت رو به بالای امن و راحت را میدهد.

کروز کنترل/ کنترل سرعت با تنظیمات کنترل سرعت-

برای آسودگی خاطر کامل میتوان مقادیر توصیه شده را در کروز کنترل و کنترل کننده سرعت اعمال کرد .

-دوربین عقب
با قرار دادن تنظیمات برروی دوربین عقب و استفاده از سنسورهای پارک کردن میتوان نمای واضح پشت سر را در نمایشگر لمسی 7 اینچی دید.
600x430_C3_3

-ورود و استارت بدون کلید

از آنجاییکه این خودرو با استفاده ویژگی ورود و استارت بدون کلید شما را تشخیص میدهد, پس براحتی میتوانید استارت زده یا خوردروخود را قفل کنید حتی وقتی کلید ماشین هنوز در جیب شماست.
1880x800_C3