Cactus

Légende ci-dessous
Cactus

سبکی ناب و کارکردی

C-Cactus_design_pur_fonctionnel
سبک سیتروئن کاکتوس فناوری و کیفیت را برجسته می‌کند. فراتر از سطوح خالص و صاف، حجم روان آن یا سقف شناور و اتاق، طراحان سعی نموده‌اند تا زیبایی‌شناسی و کاربرد را برهم منطبق سازند.
هر کارکرد با عنصری قوی در ظاهر مرتبط است که با Airbump نمایان است. این ویژگی سیتروئن که در کناره‌ها و بامپرها واقع شده است، ظاهر و شخصیت سیتروئن کاکتوس را برجسته کرده و در عین حال خودرو را با پوسته ضدخش و نرم خود که مجهز به کپسول‌های هوا برای جذب ضربه است، محافظت می‌کند.

طراحی درخشان

C-Cactus_conception_astucieuse
تمرکز داخل سیتروئن کاکتوس بر راحتی و به اشتراک گذاری است. فضای داخلی با وجود داشبوردی باریک برای راننده و سرنشینان آزاد شده است. کنترل‌های بصری و 100% دیجیتال اطراف دو صفحه نمایش، صندلی‌های جلو به سبک مبلمان و استفاده از موادی معتبر و طبیعی (شامل پارچه پنبه‌ای و چرم شتر) برای استقبال در محیطی شیک و آرام.

فناوری کاربرپسند

C-Cactus_technologies_faciles_a_vivr
استفاده از فناوری سیتروئن کاکتوس راحت، اقتصادی، اکولوژیکی، مقرون به صرفه و متصل است. آنها همچنین به شدت بر نیازهای جدید رانندگان متمرکز شده‌اند. مثال کامل‌اش صفحه‌ی لمسی 8 اینچی‌‌ است که تمام کارکردها را در مرکز داشبورد گردآوری کرده است. دنباله جدید رانش هوای هیبرید بخشی از همین رویکرد است که هوای فشرده و هیدرولیک را با تکنولوژی ناب موتور بنزینی ترکیب کرده است.