CXPERIENCE CONCEPT

Légende ci-dessous
CXPERIENCE CONCEPT


در نمایشگاه خودروی سال 2016 پاریس، سیتروئن از خودروی مفهومی CXPERIENCE رونمایی کرد. آخرین تجلی از روح شعار “متفاوت باش، احساس خوبی داشته باش”. سبک بدنه‌ی خارق‌العاده‌ی این خودروی مفهومی و خطوطی ایرودینامیک آن نشان جدیدی در بخش بندی خودروهای سالون با کیفیت بالا خلق کرده است و البته با داخل خودرو و رویکرد جهانی‌اش به راحتی و آسایش.

 

خطوط افقی

با CXPERIENCE CONCEPT، سیتروئن روح “متفاوت باش، احساس خوب داشته باش” را آزاد می‌سازد. بدنه خارق‌العاده خودرو، با 4.85 متر طول و 2 متر عرض و ارتفاع 1.37 متر، عزم برند در جداسازی خود و رقبا در بخش خودروهای سالون با کیفیت بالا را تصویر می‌کند.
چرخ‌دنده‌ها و خطوط دبل کروماتیک آن تا چراغ‌های جلو توسعه یافته و پهنای خودرو را پررنگ می‌سازد. توجه خاصی به DRLهای وی شکل شده است، به CXPERIENCE درخششی ها-تک در کنار تیغه‌های باریک 3 میلی‌متری داده است.

680x388_3

 

طراحی داخلی الهام گرفته از دوره معاصر

طراحی داخلی CXPERIENCE از معماری و دکوراسیون معاصر تاثیر گرفته است. طراحی نوآورانه با تم و قالب قدرتمند افقی از صندلی‌ها تا داشبورد مشخص شده است. موادی با کیفیت بالا در ترکیبی قدرتمند از رنگ زرد پوشیده شده‌اند.

680x388_4

 

صندلی‌های شیک

صندلی‌ها پوشش گرمی با جلوه لحاف‌گون دارند. همچون داشبورد، پشت صندلی‌ها با وجود چوب گردو فضایی بسیار معمارگونه به خودرو بخشیده‌اند.

680x388_6

سلامت ذهن و بدن

با استفاده از چوب گردو، پارچه‌ی هندسی “سبز دریا”، رنگ‌های ترکیبی و نور آرمش‌بخش، اتاق CXPERIENCE در قالب و موادی طراحی شده‌اند که تجسمی از برند با کیفیت بالا و راحتی است.
مادامیکه آسایش همیشه کلید تکراری سیتروئن است، “آسایش سیتروئن” اکنون به راستی امضای برند است. امروزه آسایش سیتروئن در ابعاد بیشتر جهانی و معیارهای وسیع یکپارچه‌ای شامل نور، قابلیت اجرا، ارگونومی و ارتباط به چشم می‌آید.

گفتگوی بیشتر، اشتراک بیشتر

CXPERIENCE راحت، پذیرا و به غایت متصل است با رابط بصری طراحی شده‌ی انسان-ماشین تا از ارتباط دیجیتال مادام راننده و مسافران اطمینان حاصل کند.
صفحه پانورامیک 19 اینچ، خدمات ارتباطی، تلفن هوشمند، تبلت متصل شده و تمام افزونه‌های جدید به اشتراک گذاشته شده، اشتراک با شما با انواع فایل‌ها (موسیقی، بازی، ویدیو و …) با همراهان سفر شما از جمله امکانات این خودرو است.

 

فناوری هیبرید برای یک “تجربه” پیشرفته

از آنجا که رفاه خودرو در درجه‌ی اول لذت رانندگی است، کانسپت CXPERIENCE فناوری را به خدمت تجربه راننده آورده است. موتورهیبریدی متصل از درون خودرو با بهره‌گیری از 150 تا 200 اسب بخار و توان 80 کیلووات موتور الکتریکی‌اش کارایی و عملکرد مناسبی را در دراز مدت به ارمغان می‌آورد.

1500x800