Numéro 9

Légende ci-dessous
Numéro 9

فلسفه

01_Philosophies

Numero 9، خودروی لوکس تازه‌وارد، تعالی DNA مدل‌های خط DS است. با اتخاذ رویکردی خلاقانه و ظاهری منحصربه فرد، این خودرو با پایانی استثنایی و محتوای عاطفی قوی ایستاده است.
Numero 9 تجربه جدیدی پشت فرمان را برای راننده به ارمغان می‌آورد و کاملا کاربرپسند و مناسب برای رانندگی روزانه می‌باشد.
این خودروی مفهومی از یک حضور کاریزماتیک و مدعی تراوش می‌کند.

طراحی

02_Design
Numero 9 با جزییات دقیق خود اصلاح خط DS رل به شیوه‌ای جذاب‌تر نشان می‌دهد. این خودروی مفهومی که در پاریس، پایتخت جهان مد و در تمام ابعاد و جلوه‌های جهانی‌اش طراحی شده، فصل جدیدی از طراحی را در دنیای DS می‌گشاید.
در سبک کلاسیک DS، بدنه با سقفی شناور بالا می‌رود، امضای کُرمی که با مونوگرام DS جلا داده شده و پنجره‌های جانبی که تا درب عقب کشیده شده است.
مواد و رنگ‌ها هنرمندانه برای تاثیری اسرارآمیز و پیچیده به کار می‌روند. بدنه مشکی تیره با نقاط ظریفی از بنفش که ویسپر نامیده می‌شود کاملا با جزییات کروم “کالیفرنیایی” و رنگ گرمش منطبق است.

فناوری

03_Technologies
خودروی مفهومی Numero 9 طیفی از فناوری‌های مختلف را برای عملکرد برجسته در آسایش، ایمنی و حفاظت از محیط زیست ترکیب می‌کند در عین اینکه برای سرنشینان احساس رانندگی قوی و نیز نامحسوس را به ارمغان می‌آورد.
فناوری خلاقانه‌ی اجرایی کاملا تخصص برند سیتروئن را نشان می‌دهد. Numero 9 از یک موتور هیبریدی قدرت می‌گیرد که با موتور بنزینی یا موتور دیزلی با موتوری الکتریکی در محور عقب پیوند خورده است. موتور الکتریکی فناوری لیتیوم یون را برای تولید قدرت 70 bhp و گشتاور 200 Nm و شارژ از طریق یک سوکت داخلی با زمان شارژ سه ساعت و نیم، به کار می‌گیرد.

محیط

04_EnvironnementNumero 9 به عنوان یک پلاگین هیبرید با محیط زیست سازگار است. به ویژه در رانندگی داخل شهر با استفاده از حالت ZEV (خودروی بدون آلایندگی) تا 50 کیلومتر و همچنین در جاده‌هایی که نیاز به شتاب و کاهش سریع دارند، صادق است. جایی که سیستم هیبرید مصرف سوخت را با استفاده از هر دو منبع انرژی محدود می‌کند.
موتور احتراقی در بزرگراه با عملکرد بسیار ویژه‌ای کار کرده و قدرت چشمگیر 295 bhp با مصرف سوخت 1.7 لیتر در هر 100 کیلومتر و آلایندگی CO2 39 گرم در کیلومتر را تولید می‌کند.