مشخصات کلی

سیتروئن C4 در یک نگاه

مجهز به موتور قدرتمند 1.6 لیتری توربوشارژ با تکنولوژی روز دنیا، سیستم تعلیق ویژه سیتروئن، صفحه نمایش لمسی و فضای داخلی که با دقت و ظرافت بسیار بالا طراحی شده است سیتروئن C4 (سی4) مفتخر است که در میان کارامدترین مدل‌های همرده خود در دنیا قرار دارد.

C4

تجهیزات

1/1

مشخصات فنی

قوای محرکه

خودروی جدید سیتروئن C4 مجهز به موتور قدرتمند ۶/ ۱ لیتری توربوشارژ با تکنولوژی روز دنیا با توان 163 اسب بخار، امکان یک رانندگی سریع، پر قدرت و راحت را فراهم می سازد. سیتروئن سی 4 همچنین به سیستم انتقال قدرت اتوماتیک 6 سرعته مجهز می باشد که امکان تبدیل به حالت دستی را نیز دارد و با انتقال هوشمند و روان قدرت میان چرخ دنده ها، امکان یک رانندگی پر قدرت و آرام را فراهم میکند. این خودرو با مصرف سوخت ترکیبی بی نظیر، دوستدار محیط زیست می باشد. C4 همچنین با اتکا به سیستم تعلیق ویژه سیتروئن، امکان رانندگی نرم، بی صدا و لذت بخش را فراهم کرده و پس از تست در بیش از مجموعا چهار میلیون کیلومتر در نقاط مختلف جهان، مفتخر است که در میان کارآمدترین مدل های همرده خود در دنیا قرار دارد.

جزئیات بیشتر

سیستم‌های کمکی رانندگی و ایمنی هوشمند، ایمن و پیشرفته

سیستم پایدای الکترونیکی سیتروئن (ESP) به گونه ای عمل می کند که بعد از بررسی دقیق سطح، شیب و پوشش جاده، از طریق مدیریتِ متفاوت چرخ های راست و چپ جلویی، بالاترین چسبندگی خودرو به جاده را فراهم می آورد.

سیستم پایداری الکترونیکی خودرو

رنگها